Aysam Veteriner Ortopedi & Tıbbi Aletler olarak ortopedik İmplant, Sterilizasyon Konteyner ve Aksesuarları üretimi yapmaktayız. Bu implantlar insan vücudunda bulunan kemiklerin tekrar inşası ve sabitlenmesi için kullanılmakta. 2001 den bu yana Aysam Veteriner Ortopedi olarak bu işlemleri hem cerrah hem de hasta için daha kolay ve daha rahat gerçekleşmesini sağlamak için sürekli çalışmaktayız.

Ar-Ge ekibimiz devamlı olarak bu ortopedik cerrahi müdahalelerin daha kolay, daha hızlı ve daha sağlıklı olması için ürünlerimizi devamlı olarak geliştirmekte. Modern makine parkımızda yüksek kalitede hammadde ile üretim yaparak insan bedeni için en iyi uyumu sağlayarak Avrupa’nın ve Asya’nın en büyük üreticilerinden biriyiz.

Dünyada 60 den fazla ülkeye ihracat yapan Aysam Veteriner Ortopedi aynı zamanda uluslararası birçok şirket, firma ve fason üreticilere destek vermekte olup aynı zamanda dünyanın önde gelen fuarların katılım sağlamaktayız. Bunlardan başlıca gelenler Medica/Düsseldorf, Arab Health/Dubai ve Expomed/İstanbul gibi yerel fuarlar.

Önümüzdeki 10 yıl içerisinde Aysam Veteriner Ortopedi olarak hedefimiz müşterilerimize yeniliği, kaliteyi ve güvenilirliği beraber sunarak dünyanın önde gelen üreticileri arasında yer alıp tüm dünyaya hizmet vermek.